10:13, 29 Січня 2022

Пасажирські перевезення та земельні питання: керівники Ковельського району провели виїзний прийом громадян

Голова Ковельської  районної ради В`ячеслав Шворак, голова Ковельської районної державної адміністрації Ольга Черен та Головненський селищний голова Микола Демедюк провели виїзний прийом громадян на території Головненської територіальної громади у селах Головне та Нудиже. Участь в цьому заході взяли також депутат районної ради Микола Сушик та заступник начальника Ковельського районного управління поліції з превентивної діяльності ГУНП у Волинській області Вячеслав Мартинюк.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської райради.

Виїзні прийоми громадян керівники району здійснюють з метою поспілкуватися з населенням району та допомогти у вирішенні повсякденних питань життєдіяльності, надати консультативну допомогу.

Отже, цього разу на прийомі місцеві жителі порушували питання функціонування діяльності закладів освіти, здійснення пасажирського перевезення на приміських автобусних маршрутах, земельні питання тощо.

Також із селищним головою очільники району обговорили поточні питання діяльності громади, перспективи соціально-економічного розвитку територій населених пунктів, що входять до Головненської селищної ради.

Виїзний прийом відбувся в діловій конструктивній обстановці, в ході спілкування жителі отримали кваліфіковані відповіді на усі поставлені запитання. Питання, які потребують додаткового вивчення, взяли на контроль голови районної ради і голови райдержадміністрації.

В ході зустрічі посадовці відвідали Головненську спеціальну школу, оглянули навчальні приміщення та умови для перебування і навчання дітей, поцікавилися матеріально-технічною базою освітнього закладу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: