17:55, 26 Грудня 2022

Папа Франциск привітав українців на площі Святого Петра, побажавши миру

У другий день різдвяних свят Папа Франциск поновив свої побажання миру, а також подякував за привітання, отримані з нагоди свят.

Про це інформують «Vatican News».

Після закликів у різдвяному посланні Urbi et Orbi, побажання миру звучали на площі Святого Петра з уст Папи Франциска також і 26 грудня. Помолившись разом з паломниками молитву «Ангел Господній» та уділивши своє благословення, Святіший Отець сказав:

«В духовній атмосфері радості й спокою святого Різдва, щиро вітаю всіх присутніх і тих, хто слідкує за нами за допомогою засобів суспільної комунікації. Поновлюю мої побажання миру: миру в родинах, миру в парафіяльних і чернечих спільнотах, миру в рухах і асоціаціях, миру для тих народів, які виснажує війна, миру для дорогої та багатостраждальної України. Тут є багато прапорів України! Просімо миру для цього мученицького народу!» – закликав Папа.

Наступник святого Петра також зазначив, що протягом останнього тижня отримав багато поздоровлень з різних частин світу.

«Не маючи змоги відповісти кожному, виражаю вам усім свою вдячність, особливо за дар молитви», – сказав він.

В Італії 26 грудня – вихідний день. Ще задовго до загального переходу на григоріанський календар в Апостольському Екзархаті для українців греко-католиків в Італії, українські громади Апеннінського півострова започаткували звичай здійснювати в цей день різдвяну прощу до римських папських базилік, найчастіше – до базиліки Святого Петра. Тож на площі дійсно майоріло багато українських прапорів, які не проминули повз увагу Святішого Отця.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: