20:34, 16 Травня 2019

Палиця запевнив, що не планує бути прем’єр-міністром

Голова облради Ігор Палиця говорить, що не має амбіцій працювати в органах виконавчої влади в столиці та поки що навіть не планує їхати на інавгурацію Володимира Зеленського.

Про це стало відомо під час прямого ефіру програми «Відкрита влада. Область» на ТРК «Аверс» 16 травня.

Ігор Палиця запевнив, що у нього немає ніяких амбіцій йти у владу у Київ, а те, хто буде прем’єр-міністром, вирішуватиме народ України під час позачергових чи чергових виборів. Також він спростував інформацію про те, що під час святкування дня народження олігарха Ігоря Коломойського в Ізраїлі буцімто лунали тости «за прем’єр-міністра Ігоря Палицю».

Він говорить, що за нового Президента боролися не для того, щоб потрапити у владу і дорватися до потоків, а «боролися зі злом, прізвище Порошенко». Він зазначив, що реальний рейтинг Зеленського – 30-35%, решта голосували за нього, тому що були проти Порошенка. Ігор Палиця говорить, що хоче, щоб в команді нового Президента були чесні та фахові люди і він хотів би, щоб Зеленського не змінила влада. Також голова облради повідомив, що наразі не планує їхати на інавгурацію новообраного Президента.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: