09:40, 27 Вересня 2018

Палиця розповів про емоційну розмову з Гройсманом і «безпридєл»

Голова Волиньської облради Ігор Палиця розповів про свою емоційну розмову з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

Про це йшлося вчора, 26 вересня, під час прямого ефіру на телеканалі «Аверс», куди були запрошені представники усіх провідних ЗМІ Волині.

«У нас дружні стосунки були з Володимиром Борисовичем, вони напевне і зараз такі є. У мене була емоційна розмова з ним літом після того, як «Волиньприродресурс» чотири рази подавалося на дозвіл Геокадастру по торфу і чотири рази Геокадастр відмовляв «Волиньприродресурсу» на розробку проектів по торфу, не маючи на це права, бо по закону, якщо один раз подали, вони відправляють вам відмову, де написано, що треба виправити, якщо ви виправляєте і відправляєте назад до них, то вони мають дати дозвіл. Це відбувалося раз, два, три, чотири. На четвертий раз мені передали, що просто так цього не буде, що, мов, Ви що не розумієте, що треба якось вирішувати ці питання. І тут емоції взяли верх наді мною. Я набрав Володимира Борисовича, розповів йому, що навіть при Януковичу не було такого, що сьогодні вони зробили там у Геокадастрі, його ставленики. Я досить жорстко з ним переговорив і після цього я з ним не спілкувався. Володимир Борисович, правда, після цього виділив 10 мільйонів на перинатальний центр те, що він мені обіцяв. Можливо, його вини в цьому немає, але, як керівник Уряд, він відповідає за всю вертикаль. Просто, емоції за той берзпридєл, який сьогодні роблять державні органи, взяли гору наді мною», – розповів Палиця.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: