21:10, 27 Вересня 2018

Палиця розповів, чому не у команді БПП

Голова Волинської обласної ради Ігор Палиця розповів, що попри те, що у 2014 році він потрапив до Верховної Ради за списком БПП, він не пішов у депутати і розповів, чому із Олексадром Турчиновим було працювати легше, ніж із Петром Порошенко.

Про це йшлося вчора, 26 вересня, під час прямого ефіру на телеканалі «Аверс», куди були запрошені представники усіх провідних ЗМІ Волині.

«Я був записаний в списки БПП в 2014 році, я не пішов депутатом БПП. Я відразу був проти цього, бо тоді була така ситуація, були якісь домовленості. Я не хочу навіть зараз казати про Луцький округ, коли за Констанкевич було прохання, щоб навіть не висіли борди. Якщо ви згадаєте кампанію 2014 року, то ні одного білборда із Констанкевич Іриною Мирославівною не було. Це така заплутана була історія. Я не хотів у БПП відразу і я і не пішов туди депутатом. Я прекрасно розумів, що президент мене не залишить керівником Одеської ОДА. Я і сам не хотів лишатися, тому що працювати з Турчиновим мені було приємно працювати. Турчинов завжди і відповідав на дзвінки і ми могли оперативно вирішувати питання. З Петром Олексійовичем у мене так робота не виходила, тому я сам виявив бажання піти із Одеської обласної адміністрації.

Мене дотримали, щоб 2 травня пройшло зі мною, тому що тоді не було такої кількості поліції, Нацполіції, «Альфи» не було. Одеса була пуста тоді. Війська стільки не було. І всі боялися 2 травня 2015 року. Це річниця по подіях у Будинку профспілок, коли згоріло 42 людини. Всі цього боялися. Тому Палицю залишили, щоб він провів це. Я спокійно це провів, дякуючи патріотам, добровольцям, тим, кого сьогодні називають приватними арміями, а це патріоти були, які поїхали спасати разом із Палицею Одесу. І їх було тисячі людей протягом року в Одесі. Ми провели 2 травня і після цього Президент мене відпустив. Тому я не скажу, що я був в 2014 році фанатиком Президента. Так, я тоді багато планів мав стосовно Президента. Я підтримував його в першому турі, щоб він виграв президентські вибори. Я робив все, щоб в Одесі не були зірвані вибори, тому що було дуже багато провокацій, щоб вибори на дільницях не відбулися. Не дали довезти бюлетені, не дали порахувати, охорони дільниць не було, ми все забезпечували самі. Міліції не було взагалі, вона була деморалізована. Все пройшло нормально», – розповів Палиця.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: