15:00, 12 Січня 2021

Палацу учнівської молоді у Луцьку повернули незаконно здане в оренду приміщення

За втручання прокуратури незаконно здане в оренду приміщення вартістю 1,7 мільйона гривень повернули Палацу учнівської молоді.

Про це повідомляє прес-служба Волинської обласної прокуратури.

Північно-Західний апеляційний господарський суд залишив у силі рішення Господарського суду Волинської області про задоволення позову Луцької місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Луцької міської ради та Управління освіти міської ради, визнання недійсним укладеного у грудні 2018 року договору оренди й зобов’язання підприємця повернути Управлінню освіти приміщення площею понад 100 метрів квадратних і вартістю 1,7 мільйона гривень, розташоване у Палаці учнівської молоді в Луцьку.

Прокурори з’ясували, що унаслідок порушень, допущених під час передачі комунального майна в оренду, приміщення комплексного багатопрофільного позашкільного навчально-виховного закладу передали суб’єкту господарювання для здійснення діяльності, ніяк не пов’язаної з освітньою, що прямо заборонено Законом України “Про освіту”.

Суди першої та апеляційної інстанцій задовольнили позовні вимоги прокуратури, відтак приміщення, яке використовували не за призначенням, повернули розпоряднику.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: