12:19, 23 Травня 2019

П’ятеро волинян отримали почесні звання та відзнаки. ФОТО

Учора, 22 травня, державні нагороди волинянам вручив голова облдержадміністрації Олександр Савченко. Почесні звання та відзнаки отримали п’ять жителів області.

Про це на своїй сторінці у “Фейсбук” повідомив голова Волинської ОДА.

Зокрема, за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм почесні звання:

«Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» отримав провідний спеціаліст обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Володимир Довганюк.

«Заслужений лісівник України» – головний спеціаліст відділу лісового господарства Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Також державні відзнаки отримали волонтери.

Так, за добровільне забезпечення проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, волонтерську діяльність, перебуваючи безпосередньо в районі проведення антитерористичної операції у період її проведення, нагороджено відзнакою Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» волонтерів м. Луцьк: Наталію Гуркіну, Олександра Пилипчука та Віктора Янчука.

“Волинь найкраща та найпатріотичніша. Ви вмієте працювати і бажаєте працювати. Усе робите для того, аби княжа Волинь процвітала. Усіх нагороджених вітаю. Бажаю затишку, добра, достатку та бажання жити і творити! Дякую вам, що працюєте на благо держави та Волині”, – сказав нагородженим Олександр Савченко.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: