23:10, 19 Жовтня 2020

Озеро на Волині поповнили тонною коропа та білого амура

19 жовтня відбулося зариблення озера Павлівське, поблизу села Павлівка Іваничівського району на території Павлівської ОТГ Волинської області. Вселення здійснювалося з ініціативи та коштом рибалок-любителів та місцевих жителів Іваничівського району. Основна мета зариблення – це відновлення популяції риб, їх кількісного та видового складу.

Про це повідомляє Волинський рибоохоронний патруль.

Так, до водосховища випустили 1 700 екземплярів риби, загальною вагою 1100 кг. Зокрема, 990 кг (1 530 екз.) коропа та 110 кг (170 екз.) білого амура. Вага одного екземпляра малька становила від 600 до 700 грамів.

Контроль за проведенням робіт із вселення водних біоресурсів здійснювали працівники Волинського рибоохоронного патруля. Також у зарибленні брали участь місцеві жителі, активні громадяни та працівники Павлівської ОТГ.

Зарибок для вселення виростили в ставовому рибному господарстві у селі Мирне Горохівського району.

«Поповнення популяцій водних біоресурсів – один з важливих способів збільшення видового різноманіття та відновлення рибогосподарського потенціалу водойм. Випуск молоді цінних видів риб підтримує водні екосистеми та збільшує рибне багатство нашого регіону. До того ж, білий амур є природним біомеліоратором, який очищує водойми від зайвого фітопланктону та надлишку рослинності, зменшуючи цвітіння води і заростання акваторії, а короп – плодюча й швидкоростуча риба»,  – зазначив начальник Волинського рибоохоронного патрулю Тарас Куньчик.

Закликають громадян брати участь у збереженні рибних запасів, особливо в місцях вселення. Якщо Ви помітили порушення правил рибальства, просять невідкладно повідомляти на телефонну «гарячу лінію»: (067) 360-78-40.

Нагадуємо, 16 жовтня до річки Луга небайдужі рибалки любителі Павлівської ОТГ вселили понад 700 кг водних біоресурсів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: