14:09, 01 Жовтня 2022

Освітян Луцької громади привітали з професійним святом

Щорічно в першу неділю жовтня в Україні вшановують працівників освітньої галузі – вихователів, вчителів, науково-педагогічних працівників. Аби привітати освітян Луцької територіальної громади, у Палаці учнівської молоді відбулося урочисте дійство.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

“Дозвольте сьогодні привітати вас із прийдешнім Днем працівника освіти, – звернувся до педагогів Луцький міський голова Ігор Поліщук. – На превеликий жаль, сьогоднішній день проходить у нас під звуки повітряних тривог. Тому найперше хочу побажати усім нам, щоб якомога швидше закінчилася війна, і щоб Україна перемогла. Щоб уся наша освітянська родина змогла повернутися до освітнього процесу без онлайн-навчання, без укриттів, без переживань, без страху і тривоги”.

Міський голова висловив слова вдячності освітянам за те, що в такий непростий час вони продовжують навчати дітей, давати їм свою життєву мудрість, досвід, знання, які в майбутньому допоможуть стати успішними. Подякував за те, що формують у підростаючого покоління правильні цінності та вказують життєві орієнтири.

“Дякую також і за те, що сьогодні, як і в попередні роки, наша освітянська родина є гордістю громади. За те, що ваші учні, вихованці, мають великі успіхи на різних конкурсах, олімпіадах, змаганнях. Я хочу подякувати вам за те, що сьогодні з нашої системи освіти багато інших міст беруть приклад. Тож нехай те добро, тепло ваших сердець, життєва мудрість і досвід, який ви даруєте дітям, повертається до вас сторицею. Нехай у ваших родинах панує злагода. Бажаю вам миру, міцного здоров’я і впевненості у майбутньому. Нехай Господь благословить усіх вас, і нехай Господь благословить Україну”, – сказав Ігор Поліщук.

Потому за значні успіхи у справі навчання та виховання молодого покоління кращі педагоги Луцької територіальної громади отримали відзнаки. Зокрема, ряду вчителів Ігор Поліщук вручив Свідоцтво Лауреата іменної премії міського голови. Ще одне свідоцтво – переможця конкурсу “Успішний педагог” – освітянам вручили голова постійної депутатської комісії Луцької міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, культури, мови Оксана Лещинська та директор департаменту освіти Віталій Бондар.

Від мистецьких колективів для присутніх прозвучали музичні вітання.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: