23:14, 25 Травня 2019

Останній дзвоник у волинському «Фейсбук». ФОТО. ВІДЕО

Волиняни діляться світлинами та відео із Свята останнього дзвоника, дякують вчителям та радіють канікулам.

Інтернет-видання “Волинь Online” зібрало декілька світлин зі школи, якими поділилися щасливі батьки та вчителі.

“Сьогодні для випускників 11 класу Крупівського НРЦ для дітей з порушеннями зору пролунав останній шкільний дзвінок. Вони вирушили в доросле життя. Між тим, я мав за честь викладати з 5 по 10 клас історію України і всесвітню історію, а власне в 11 класі — правознавство”, — йдеться у дописі активіста Віталія Ткачука. 

“Алінка, певно, єдина дитина, яка хоче далі ходити в школу, а не канікул. Доця, мамі ж теж треба відпочити!Радіємо закінченню 1 класу, бо все минуло гарно й без турбот, хай так буде і далі”, — написала у соцмережі речниця волинських патрульних Ольга Бузулук. 

“Між цими світлинами — всього 11 років. Насправді ж — ціла епоха, що минула, як кілька хвилин…”, — прокоментувала фото зі своїм випускником літературний редактор газети “Волинські новини” Оксана Головій.

“11 років, як 1 день”, — прокоментував фото очільник «Солідарності» на Волині, яку вже перейменували у «Європейську Солідарність» Іван Мирка. 

“Особливі вітання випускникам початкової школи! Цього року маю свого маленького випускника — сина Романа. Перші шкільні роки у дітей асоціюються з першою вчителькою. Дякую першій вчительці свого випускника Світлані Михайлівні Мартиновій за чотири роки самовідданої праці, за час, сили і знання, вкладені в наших дітей, за терпіння та наснагу! Побажаю школярам активного літнього відпочинку і, повернувшись за парти, не втрачати наступні роки в школі, а ловити кожен момент, створювати щось нове і прагнути більшого! А ми, батьки, неодмінно допоможемо своїм дітям реалізувати найсміливіші кроки!”, — написав директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк. 

“Така доросла моя маленька дівчинка. Промайнули найкращі і найспокійніші роки у школі. Із закінченням молодших класів дитинство залишається позаду. Ми безмежно вдячні нашим першим вчителям за турботу, вклад, розуміння, який ви подарували нашим діткам”, — йдеться у дописі Юлії Боровицької. 

“Моя найкраща подружка! Моя найбільша гордість! Моя найгарніша в світі квітка!”, — написала фітнес-тренер Єлизавета Шубко. 

“Прощавай,Букварику, наш найкращий друже. Ми тобі, Букварику, дякуємо дуже…”, — прокоментувала фото з останнього дзвоника своєї дочки Софія Васюхник. 

“Дякую, школо та любі вчителі! Тішусь, що ходимо до школи із задоволенням!”, — зазначила Заріна Дацик.

“Випускники другої школи, ви круті! Сьогодні на святі Останнього дзвінка в нашій школі не було традиційних повітряних кульок. Натомість одинадцятикласники підтримали екологічну акцію “Краще дерево в землі, ніж кулька в небі” та посадили в шкільному сквері імені Кості Шишка дві верби. Завдяки свідомій ініціативі молодих людей, кольорового сміття на нашій планеті трішки менше, а посаджені дерева десятки років радуватимуть людей”, — прокоментувала своє відео Ірина Юзва. 

Випускники другої школи, ви круті! Сьогодні на святі Останнього дзвінка в нашій школі не було традиційних повітряних кульок. Натомість одинадцятикласники підтримали екологічну акцію "Краще дерево в землі, ніж кулька в небі" та посадили в шкільному сквері імені Кості Шишка дві верби. Завдяки свідомій ініціативі молодих людей, кольорового сміття на нашій планеті трішки менше, а посаджені дерева десятки років радуватимуть людей.

Опубліковано Іриною Юзвою Субота, 25 травня 2019 р.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: