19:00, 11 Червня 2019

Особливі «літні» страви з курятини*

Вже літо, а це означає, що в самому розпалі сезон свіжих овочів, фруктів та ягід. Що може бути краще за помідор чи огірок тільки-но з городу? З настанням спекотних весняно-літніх днів перевантажувати свій організм занадто важкою їжею не варто. Легкі літні страви зі шпинатом, кабачками, редискою, зеленню, селерою тощо наш організм сприйматиме прекрасно. А в поєднанні з запеченою курятиною — Ви здивуєте свою сім’ю та гостей неперевершеним смаком здорової їжі.

«Волинь Online» разом з брендом «Епікур» підготували три небанальні рецепти з натуральної курятини та овочів, які будуть відмінним обідом або вечерею для вашого столу. Та спочатку знайомство з унікальним в Україні виробником курячого м’яса.

«Епікур» – новий бренд курячого м’яса, вирощеного без антибіотиків та стимуляторів росту, який впевнено збільшує свою присутність на українському ринку та користується особливою популярністю серед молодих мам, спортсменів і прихильників здорового харчування.

Технології та стандарти виробництва «Епікур» запустили справжню еволюцію споживання курячого м’яса в Україні, підтверджуючи, що курка у торгових мереж може бути корисною і смачною.

У технологічному процесі виробництва на Володимир-Волинській птахофабриці, підприємство дотримується максимального рівня біологічного захисту і відповідає всім стандартам ISO 22000: 2005, створюючи всі умови для здорового зростання курки.

Перед тим як відправити курятину на прилавок, її якість регулярно перевіряють у виробничій та державних сертифікованих лабораторіях. Також використання натуральних зернових кормів, сучасного обладнання, герметичної газової упаковки, яка дозволяє зберігати свіжість курятини без заморозки  та виробництва в екологічно чистому районі — особливо підкреслюють переваги нового продукту для споживача.

Створюючи новий за якістю продукт для українського споживача, компанія просуває на ринок нові цінності, стандарти і культуру, роблячи ставку на здоров’я і технологічність. Як правило цінності, які несе в собі бренд «Епікур», підтримує найбільш активна частина населення. Саме такі цінності, які розвивають подібні компанії, завойовують не лише ринки, але й формують європейську свідомість та відповідальність виробника.

Спробуйте та переконайтесь самі!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПТАХІВНИЦТВО У ЄС: НА ВОЛИНІ ПЕРЕЙМАЮТЬ ДОСВІД ФРАНЦУЗЬКИХ ЕКСПЕРТІВ У ВИРОЩУВАННІ КУРЕЙ БЕЗ АНТИБІОТИКІВ. ФОТО

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: