14:35, 19 Грудня 2018

Особливі діти завітали до Луцького міського центру зайнятості. ФОТО

Напередодні дня святого Миколая, 18 грудня 2018 року в Музеї волинської ікони відбулося відкриття виставки-продажу «Різдвяний дарунок».

Про це повідомляє Луцький МЦЗ.

Участь у відкритті виставки взяли директори Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк та Луцького міського центру зайнятості Олена Шишова.

Виставка-продаж «Різдвяний дарунок» – спільний проект Музею волинської ікони, Технічного коледжу Луцького національного технічного університету та служби зайнятості. Відвідувачі виставки зможуть не лише познайомитись з творчими роботами новорічної і різдвяної тематики, а й за бажанням придбати їх.

Варто зауважити, що на виставці представлені роботи не лише учнів та майстрів Технічного коледжу Луцького національного технічного університету та слухачів коледжу, які, за направленням служби зайнятості, здобувають професії «флорист» та «швачка».

Новорічні та різдвяні композиції, ялинкові прикраси, вишиті скатертини і серветки, велике різноманіття янгелів, ялинок, місяців, подарункових черевичок та святкових сувенірів чекають свого глядача і покупця. Також, для відвідувачів оформили святкову фотозону.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: