18:24, 02 листопада 2021

Осінні канікули у школах Рожищенської громади не продовжуватимуть

На позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обговорили створення безпечних умов для навчання та недопущення епідемічних ускладнень у дошкільних та навчальних закладах Рожищенської громади.

Про це повідомляють на веб-сайті Рожищенської міськради.

Як повідомив начальник гуманітарного відділу Ігор Кузава, відповідно до постанови Кабінетів Міністрів України в помаранчевому карантинному рівні у звичному режимі з дотриманням протиепідемічних норм можуть працювати освітні заклади, якщо понад 80 % працівників мають хоча одне щеплення від COVID-19. Дитячі садочки і початкова школа залишаються працювати, на них вимога не поширюється.

«У закладах освіти Рожищенської громади вакциновані 89 % працівників, з яких однією дозою – 28 відсотків, двома – 61 відсоток. Лише у Луківській початковій школі щеплення зробили 66,6 відсотків персоналу, всі інші подолали 80-відсотковий бар’єр. У дитсадках сіл Навіз, Сокіл, Топільне та в Навізькому ліцеї – 100-відсоткова вакцинація працівників», – інформував Ігор Борисович.

Станом на 29 жовтня малий відсоток щепленого персоналу був у закладах дошкільної освіти № 3 міста Рожище (17,39 %), селища Дубище (37,5 %), сіл Козин (75 %), Літогоща (75 %), Мильськ (28,57 %), Пожарки (0 %).

За словами начальника гуманітарного відділу, заклади загальної середньої освіти забезпечені паливом і в змозі забезпечити належний температурний режим.

«У разі погіршення епідеміологічної ситуації в громаді чи в окремому закладі освіти учні перейдуть на дистанційне навчання. Враховуючи вищенаведене, прошу дозволити роботу закладів освіти у звичному режимі з обов’язковим дотриманням епідеміологічних правил», – звернувся до присутніх Ігор Кузава.

Члени комісії одноголосно вирішили не продовжувати осінні канікули, аби діти мали змогу повноцінно навчатися.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: