21:17, 21 Березня 2023

Організація дорожнього руху в Нововолинську: депутати міськради надали пропозиції розробнику

У вівторок, 21 березня, відбулася робоча зустріч депутатів Нововолинської міської ради з представником підприємства «Модуль експрес», яке розробило схему організації дорожнього руху в Нововолинську. Разом із заступником міського голови Миколою Пасевичем і керівником Виробничого управління комунального господарства Олегом Голяном детально розглянули проекти, обговорили норми ДСТУ щодо організації руху.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Депутати міської ради, як представники громадськості, висловили своє бачення і думку мешканців. Зокрема, щодо дорожньої розмітки та дорожніх знаків. Обговорювали доцільність запровадження трьох смуг руху на деяких вулицях міста. За словами депутатів, при формуванні схеми організації не врахували радіуси заїзду великогабаритного транспорту.

Спільно з представником підприємства «Модуль експрес» депутати проїхалися вулицями міста і надали свої пропозиції від імені мешканців щодо змін на певних ділянках і перехрестях. Усі пропозиції розгляне та вивчить розробник, аби чинні вимоги законодавства були дотримані.

До слова, схема організації дорожнього руху погоджується з Управлінням патрульної поліції в області. Вони детально перевіряють проект, за потреби – вносять корективи й лише тоді дають дозвіл на його впровадження.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: