13:01, 01 Червня 2020

Орендарів комунального майна на Волині можуть звільнити від орендної плати до кінця карантину

Скасувати нарахування плати за користування нерухомим майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області планують депутати Волиньради.

Про деякі питання нарахування та сплати орендної плати за користування майном спільної власності територіальної громади сіл, селищ, міст області йдеться у проекті рішення Волинської облради.

«Встановити, що орендна плата за користування нерухомим майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, встановлена з урахуванням незалежної оцінки, з дати набрання чинності постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), до завершення карантину не нараховується та не сплачується.

Звільнення від сплати орендної плати буде здійснюватися за умови подання орендарями відповідної заяви в обласну раду, орендодавцям або балансоутримувачам та письмового підтвердження про неможливість використання об’єкта оренди.

Орендодавцям та балансоутримувачам майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, забезпечити перерахунок орендної плати орендарям, які звернулися з заявами про звільнення їх від сплати орендної плати на період встановлення карантину.

Застосування цього рішення не потребує внесення змін до чинних договорів оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», – йдеться у документі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: