15:33, 26 листопада 2020

Оренда авто під час пандемії COVID-19*

Боротьба з епідемією вірусу COVID-19 вимагає обмежувати контакти з іншими людьми. Якщо з якихось причин необхідно виходити з дому, це потрібно робити з дотриманням усіх правил безпеки. Представники влади закликають максимально відмовитися від метро, трамваїв, приміських поїздів та автобусів.

Орендований автомобіль — найбільш безпечний

Немає сумнівів, що ризик заразитися коронавірусом найнижчий під час керування автомобілем. Але якщо немає власного автомобіля, але є водійські права? У цьому випадку можна  орендувати транспортний засіб, тим більше, що нині умови оренди особливо сприятливі. Варто пам’ятати, що потрібно шукати фірми з оренди автомобілів через Інтернет, такі як, наприклад, компанія з прокату автомобілів “Narscars”, яка пропонує оренду авто в Миколаєві за помірними цінами. Зокрема там ви можете винайняти:

– “Skoda Fabia” – $36;

– “Chevrolet Spark” – $36;

– “Hyundai Accent” – $42;

– “Toyota Corolla E17” – $56;

– “Hyundai Elantra 2019” – $59;

“Suzuki Vitara” – $59 та ін.

Розцінки наведені при оренді машини від однієї до трьох діб. За умови збільшення терміну прокату автотранспорту, зменшується ціна оренди за одну добу.

Оренда авто стає дедалі популярнішою серед представників різних професій та вікових груп

Хоча на сьогодні автомобіль є найбезпечнішим видом транспорту, але відвідування автосалону сприймається як дуже ризикована справа. Тим часом є багато людей, у яких є гостра необхідність мати автомобіль, оскільки вони не можуть працювати надомно.

В останні дні ресторатори, ветеринари, фармацевти, техніки ІТ-служб та кур’єри стали дуже активними на платформах, що пропонують довгострокову оренду автомобілів. Такі фахівці далеко не завжди мають можливість працювати віддалено.

Крім цього, така послуга, як оренда автомобілів стає все більш популярною у різних вікових групах. Наприклад, нею дедалі частіше користуються люди старшого віку, тоді як донедавна це були переважно молоді люди. Понад 40 відсотків людей, які орендують авто під час епідемії COVID-19 — старше 30 років. Досить великою є група віком від 40 до 50 років.

Правила безпеки

Перед тим, як забрати автомашину, варто також переконатися, що вона була продезінфікована після попереднього водія. Елементи обладнання, які потребують особливої уваги під час епідемії, це:

– дверні ручки;

– панель водія (кермо, перемикачі передач, радіоприймач тощо);

– ручка перемикання передач;

– пряжки ременів безпеки;

– ключі від машини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: