11:35, 11 Вересня 2019

Оподаткування вартісної нерухомості додало громадам Волині 72,2 мільйона гривень

Власники нерухомості — підприємства, фірми та громадяни, у січні-серпні 2019 року сплатили до місцевих бюджетів Волині 72,2 мільйона гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Про це повідомили у секторі комунікацій ГУ ДПС у Волинській області.

Із отриманої в розпорядження волинськими громадами суми податку на нерухомість 23,9 мільйона гривень сплатили громадяни.

Загалом нинішнього року громади отримали в розпорядження на 44 відсотки податку на нерухомість більше проти аналогічного періоду торік.

«Позитивна динаміка сплати податку на нерухомість, як і загалом майнових податків, дозволяє громадам прогнозувати майбутні витрати на виконання соціально-економічних програм. Варто відзначити активну роботу органів місцевого самоврядування в питанні залучення до своєчасної сплати податку на нерухомість юридичних та фізичних осіб. Фахівці податкової служби мають таку важливу в питанні наповнення бюджетів  взаємодію з органами місцевої влади. Вважаю, що це наш спільний фінансовий ефект — плюс 22 мільйони  податку на нерухомість до бюджетів громад проти аналогічного періоду торік», — запевнив в.о. начальника ГУ ДПС у Волинській області Сергій Кондратюк.

У Головному правлінні ДПС у Волинській області наголошують — майнові податки належать до бюджетоутворюючих платежів місцевих громад. Щоб отримати належні податки громади повинні  володіти повною інформацією про потенційних платників. При потребі, фахівці органів ДПС проконсультують кожного власника нерухомого майна щодо оподаткування.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: