14:39, 18 листопада 2019

«Олімпійські ігри для студентів»: як у Луцьку минув відбірковий етап Всеукраїнскього конкурсу

18 листопада, у зв’язку із першим відбірковим етапом Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine, розпочали естафету-змагання за компетенцією «Технологія моди» серед студентів закладів професійно-технічної освіти міста Луцька.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Естафету провели у приміщенні ПРАТ «Едельвіка».

WorldSkills International – це міжнародний некомерційний рух, метою якого є підвищення престижу робітничих професій і розвиток професійної освіти, шляхом проведення конкурсів професійної майстерності, як у кожній окремій країні, так і в усьому світі вцілому. Це своєрідні олімпійські ігри для студентів та молодих кваліфікованих робітників і фахівців у віці від 18 до 24 років, що проводяться кожні два роки у міжнародному форматі за 6-ма секторами світової економіки.

На захід завітали заступник міського голови Ірина Чебелюк, представники обласної влади, члени журі та учасники змагань.

У першому відбіркову етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності взяли участь 34 студенти в шести компетенціях на шести різних локаціях. У компетенції «Технологія моди» вирішили змагатись представники Луцького національного технічного університету, Технічного коледжу ЛНТУ та Луцького центру професійно-технічної освіти. Конкурс триватиме кілька днів, протягом яких учасники повинні будуть розробити та пошити власну модель сукні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: