14:08, 09 Жовтня 2022

«Олімпійські грації»: у Луцьку змагалися юні гімнастки

На Волині стартував дводенний дитячий фестиваль з художньої гімнастики. Свято спорту та краси організували за підтримки обласного відділення Національного Олімпійського комітету України.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Від імені очільника регіонального відділення НОКУ, голови Волиньради Григорія Недопада учасників фестивалю привітав його заступник, депутат облради, голова постійної комісії з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму Віктор Галан-Влащук.

Учасниками спортивного свята стали 17 команд з чотирьох областей України. Загалом прибуло понад три сотні юних гімнасток, які змагатимуться за програмами майстер спорту та кандидат в майстри спорту дорослого та молодших розрядів.

У рамках змагань також збиратимуть кошти на потреби воїнів Збройних сил України.

Віктор Галан-Влащук висловив подяку керівництву федерації гімнастики Волині та федерації художньої гімнастики міста Луцька, які долучились до організації та проведення змагань. Юним спортсменкам він побажав вдалих виступів та перемог, як на всеукраїнських змаганнях, так і на міжнародній арені.

«Сьогодні дуже важливо, аби українські спортсмени гідно боролися на спортивному фронті. Вітчизняна школа художньої гімнастики є однією з кращих у світі. Тому, я переконаний, що ці юні олімпійські грації неодмінно зроблять свій вклад у золоту скарбничку спортивних здобутків нашої держави, а Гімн України ще неодноразово звучатиме у їхню честь на найбільш престижних європейських та світових змаганнях», – наголосив він.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: