19:25, 05 Серпня 2018

Олександр Шевченко на «Бандерштаті» сказав, що буде щомісяця перевірятись на детекторі брехні

Шевченко на «Бандерштаті» заявив, що він має все і йому нічого не треба у політиці.

Про це йшлося сьогодні, 5 серпня на фестивалі українського духу.

“Зачепився за того воза, то мушу тягнути. Молодь вирішує все”, – розпочав своє звернення до слухачів нардеп.

Сказав, що довго не хоче говорити і закликав ставити запитання, які турбують. Мовляв, щоб не забирати час відпочинку на фестивалі.

Шевченко гучно заявив, що не продаватиме “Буковель” у випадку, якщо виграє вибори президента України. Проте, чи може гарант бути бізнесменом – питання відкрите.

Молодий “бандерштатівець” підмітив ноти піару в виступі, і це ненажарт зачепило нардепа. Олександр Шевченко заявив, що, якщо ви в житті чогось досягли, то тоді можна розповідати про себе, що він і робить.

Також нардеп заявив, що “президент канфєтками торгує” з РФ і потрібно “обезкровити фінансово” всіх, хто також цим займається.

“Я маю все і мені нічого не потрібно в політиці”, – сказав він.

На запитання, чи є молоді люди в команді, Олександр почав розповідати про те, що в його команді є люди, проте, чи молоді, чи ні – уточнювати не став, довго говорив про віру та детектор брехні. У тому числі гучно заявив, що сам буде щомісяця перевірятись на детекторі брехні.

Шевченко багато говорив про віру, сім’ю, бізнес, розповідав про себе та навіть відео створив, щоб розповісти про свої надбання. Гучні, емоційні заяви перед стартом виборчої гонки – це популізм, чи реальний план дій – буде видно з часом. Ігор Гузь, Ігор Палиця, Ігор Коломойськи, Володимир Парасюк, за словами, Олександра Шевченка – саме ці політичні лідери, після того як пройдуть детектор брехні, посядуть найвищі посади у випадку перемоги на виборах президента.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: