16:07, 10 Вересня 2022

Окупанти заявили, що пішли з Ізюма та інших населених пунктів

російські війська залишили місто Ізюм та деякі інші населені пункти в Харківській області.

Про це повідомляє «Українська правда».

«Так, із Ізюма пішли, як і з деяких інших населених пунктів Харківського напрямку. Звичайно, це погано. Звичайно, це результат помилок високого командування. Але не потрібно шукати в цьому прихованих смислів. Справа не в договорняках і не в зраді. Просто, воюємо, як уміємо. На всіх рівнях. Десь краще, десь гірше. Головне – визнати помилки та зробити правильні висновки»,  – пише так званий “перший заступник міністра інформації днр” данило безсонов.

Відхід із Ізюма підтвердили також військові кореспонденти Олександр Коц та Євген Піддубний. Останній назвав таке рішення командування вірним “за обставин, що склалися”, за його словами, “оточення російського угруповання в Ізюмі було б катастрофою”.

Коц додав, що окупанти також залишили Балаклію та Куп’янськ.

Згодом 25-а окрема повітрянодесантна Січеславська бригада опублікувала відео українських захисників в Ізюмі.

“Десантники продовжують впевнено йти вперед звільняючи Харківщину від рашистів! Не зупиняємось, оксамитовий сезон для російської мразоти видався “жарким”! Горіть в пеклі, окупанти! Вірте в ЗСУ! Ми переможемо!”, – йдеться у відео.

Водночас представник російського Міноборони на офіційному щоденному брифінгу жодним словом не обмовився про те, що окупантів вигнали з Балаклії чи Ізюма.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: