21:13, 16 Березня 2022

Окупанти розбомбили спорткомплекс, де перебували вагітні жінки

Росіяни цілеспрямовано б’ють по цивільних. Сьогодні, 16 березня, вони розбомбили спорткомплекс, де перебували жінки та жінки з дітьми до трьох років. 

Про це повідомив у “Телеграм” голова Донецької ОВА Павло Кириленко. 

“Ці покидьки прагнуть фізично знищити Маріуполь і маріупольців, які давно вже стали символом нашого опору. Сьогодні вони завдали авіаудару по Драмтеатру і басейну “Нептун”. У Драмтеатрі переховувалося кілька сотень маріупольців. Що з ними тепер – невідомо, адже вхід до бомбосховища завалено уламками. Росіяни уже зараз починають брехати, наче там був штаб полку “Азов”. Але вони і самі чудово знають, що там були лише цивільні. Так само виключно цивільні перебували і в “Нептуні”. Тепер там під завалами, серед інших, вагітні жінки та жінки з дітьми. Це – чистий тероризм!”, — заявив голова Донецької ОВА.

За його словами, зараз неможливо встановити кількість жертв цих обстрілів.

“Крім того, сьогодні ж російська мерзота з Градів обстріляла автомобільну колону, що йшла з Маріуполя на Запоріжжя. Є 5 поранених, у тому числі одна дитина. Кожна сльозинка, кожна краплина української крові ще відгукнеться росіянам на трибуналі! Ніколи не забудемо і не пробачимо!”, — додав він.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: