18:02, 31 Березня 2022

Окупанти отримали великі дози опромінення: російські загарбники залишають ЧАЕС

Окупанти, які захопили Чорнобильську АЕС та інші об’єкти у Зоні відчуження, двома колонами вирушили в бік українського кордону з білоруссю.

Як передає «Укрінформ», про це повідомляє НАЕК «Енергоатом» у «Телеграм».

“Підтвердилася інформація, що окупанти, які захопили Чорнобильську АЕС та інші об‘єкти у Зоні відчуження, двома колонами вирушили в бік українського кордону з республікою білорусь”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що на станції ще залишається невелика кількість загарбників.

За даними НАЕК, формується для руху в бік білорусі ще й колона військових рф, які тримали в облозі місто-супутник ЧАЕС Славутич.

Крім того, в Енергоатомі зазначають, що підтвердилася й інформація про фортифікаційні споруди, окопи, які російські військові будували просто в Рудому лісі – найзабрудненішому в усій Зоні відчуження.

“То ж не дивно, що окупанти отримали значні дози опромінювання й запанікували за перших ознак хвороби. А проявилася вона дуже швидко. Відтак серед військових почав назрівати майже бунт, і вони почали збиратися звідти”, – зазначають у компанії.

Як повідомлялося, Чорнобильська атомна електростанція була захоплена російськими військами у перший день агресії – 24 лютого. Лише 20 березня вдалося провести часткову ротацію персоналу ЧАЕС та евакуацію осіб, які там перебували.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: