22:38, 16 листопада 2019

«Охорона праці очима дітей»: оголосили Всеукраїнський конкурс

З нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці у 2020 році оголосили проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку “Охорона праці очима дітей”.

Про це інформують на сайті Управління держпраці у Волинській області.

Конкурс проводить ДП “Редакція журналу “Охорона праці” за підтримки Державної служби України з питань праці з метою популяризації питань охорони праці, привернення уваги суспільства до існуючих проблем у сфері охорони праці та виховання високої культури безпеки праці серед молоді.

Складається він з двох етапів:

І етап: грудень 2019 – лютий 2020 року: відбуткові регіональні тури;

ІІ етап: березень-квітень 2020 року: фінал та оголошення переможців.

Учасниками є учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, училищ, зокрема й художніх, позашкільних навчальних закладів, трьох вікових груп:

Перша група – автори робіт віком від 6 до 10 років;

Друга група – автори робіт віком від 11 до 14 років;

Третя група – автори робіт віком від 15 до 18 років.

Конкурс проводять за напрямом художньої творчості – малюнок.

Тематика робіт – охорона праці та промислова безпека: безпечне ведення робіт у вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо.

Конкурсні роботи для підведення підсумків на регіональному рівні надсилати не пізніше 15 лютого 2020 року до Управління держпраці у Волинській області за адресою: м. Луцьк, вул. Кравчука, 22-В.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: