19:06, 12 Квітня 2018

Офіційні дані: вартість проїзду у маршрутках Луцька коливається від 3 до 7 гривень

Після обстеження пасажиропотоку стало відомо, що тариф на проїзд у маршрутках Луцька коливається від 3 до 7 гривень. Із травня пропонують встановити вартість проїзду 5 гривень.

Про це йшлося сьогодні, 12 квітня, під час громадського обговорення з прийняття регуляторного акту – проекту рішення виконавчого комітету Луцької міської ради «Про вартість проїзду в автобусах, що працюють на міських маршрутах у звичайному режимі руху».

Перевізники вимагають підняти вартість проїзду, проекті рішення передбачають підняття плати за проїзд до 5 гривень.

Директор департаменту економічної політики Олександр Озінович зазначив, що після обстеження пасажиропотоку, яке проводило управління транспорту та зв’язку, встановили, що із врахуванням витрат на паливо, мастильні матеріали, шини, акумуляторні батареї, оплату праці водіїв тощо тариф на автобусах у звичайному режимі руху коливається від 3,08 гривні на маршруті № 1 до 6,78 на маршруті № 18.

Активіст Володимир Бут-Гусаїм наголосив, що міськрада мала б контролювати перевізників, адже ті не дотримуються умов перевезення – немає озвучення зупинок, у салонах брудно, водії не дотримуються графіку руху.

Перевізники зазначили, що їм «дешевше стояти під забором» і запропонували активісту не їздити тоді.

До слова, проект рішення буде розміщений на сайті Луцькради протягом 20 днів для ознайомлення. Після того його розглянуть члени виконкому.

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: