10:57, 18 Березня 2020

Офіційно: у Луцьку зупинили рух громадського транспорту

Рішення про обмеження роботи громадського транспорту у місті ухвалили члени виконкому.

Про це йшлося під час засідання виконавчого комітету Луцької міськради 18 березня.

Як повідомив начальник управління транспорту та зв’язку міськради Володимир Степанов, 16 березня прийнята постанова 215 Кабміну щодо обмеження на перевезення пасажирів автобусами, які працюють в режимі регулярних і нерегулярних перевезень, зокрема на міських маршрутах, де передбачене перевезення не більше 10 пасажирів в автобусі чи тролейбусі. Оскільки виконання цієї функції неможливе, а для перевізника поїздка з 10 пасажирами не окупиться, пропонували зупинити на час карантину рух автобусів та тролейбусів на пасажирських маршрутах у Луцьку.

Своєю чергою, член виконкому Ігор  Муковоз зауважив, що як тільки починаються проблеми з громадським транспортом, підвищуються ціни на таксі. На жаль, не всі таксисти чесно та легально працюють. Отже, він просив не піднімати до космічних висот ціни на перевезення в таксі людей, які доїжджають до роботи.

Секретар міськради Григорій Пустовіт запевнив, що рішення зумовлене досвідом європейських країн, постраждалих від коронавірусу, де тепер не курсує громадський транспорт. Медицина Луцька, мовляв, може мати в сто разів більше проблем, ніж Італія, тому що для пенсіонера ця хвороба – це вирок. Якщо 85 % населення буде вдома, епідемія не розповсюджуватиметься.

«Шановні пенсіонери, куди ви зараз їздите? Закупили продукти і додому, я вас благаю!», – звернувся він до лучан поважного віку.

Питання, мовляв, не в зупинці транспорту, а в зменшенні контактів, в тому, щоб пенсіонери не виходили на вулицю.

Переший заступник міського голови Григорій Недопад повідомив, що мав зустріч з представниками профспілки таксистів, вони погодилися, що повинна бути єдина і збалансована ціна проїзду. Водії будуть забезпечені деззасобами та масками, всі машини будуть оброблені.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: