17:25, 27 Липня 2022

Один з корпусів Луцького НТУ реконструюють під гуртожиток для переселенців

Північна екологічна фінансова корпорація НЕФКО надасть 1 660 000 євро, які використають для реконструкції навчально-лабораторного корпусу ЛНТУ під гуртожиток для внутрішньо переміщених осіб.

Про це йшлося під час сьогоднішнього засідання 33-ї сесії міської ради, повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Міський голова Ігор Поліщук наголосив, що Луцька міська рада, попри умови воєнного стану, продовжує реалізовувати всі міжнародні проекти.

“В більшості українських міст фінансові донори позгортали програми, у нас всі проекти продовжують реалізовуватись. Цей грант 1,6 млн, – новий проект. Він є дуже важливим для нас, адже певна кількість внутрішньо переміщених осіб залишиться у нашій громаді і матимуть місце для проживання. Це повністю безповоротна фінансова допомога від корпорації НЕФКО, з огляду на успішну реалізацію попередніх проектів. Це серйозні кошти, до того ж — це нові робочі місця, відновлення та реконструкція інфраструктури міста”, – зазначив міський голова.

До слова, грант планують залучити у рамках програми «Підтримка ЄС для нагальних потреб розміщення внутрішньо переміщених осіб в Україні».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: