14:08, 24 Квітня 2021

Одещина переходить із «червоної» відразу у «жовту» зону

Держкомісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила із 25 квітня скасувати «червоний» рівень епіднебезпеки поширення COVID-19 на території Одеської області та застосувати обмежувальні протиепідемічні заходи передбачені для «жовтого» рівня.

Про це міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов написав у “Телеграмі” за результатами позачергового засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС, — повідомляє “Укрінформ”.

«За результатами Державна комісія вирішила скасувати: з 00 години 00 хвилин 25 квітня 2021 року червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Одеської області та застосувати на території Одеської області обмежувальні протиепідемічні заходи передбачені для жовтого рівня епідемічної небезпеки», — написав Немчінов.

Як повідомлялося, 21 квітня Уряд продовжив до 30 червня режим надзвичайної ситуації через ситуацію з коронавірусом.

Досі у «червоній» зоні перебувають Київ, Житомирська, Запорізька, Київська, Львівська, Миколаївська, Полтавська, Одеська, Сумська, Харківська, Хмельницька, Чернігівська та Чернівецька області. У “жовтій” зоні — Закарпатська, Івано-Франківська та Херсонська області, решта областей віднесені до «помаранчевої» зони.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: