17:26, 23 Лютого 2022

Очільник поліції Волині заявив, що законослухняним громадянам нема чого хвилюватися

Про нові умови життєдіяльності в області йшлось під час сьогоднішнього брифінгу в ОДА за участю силовиків та військових.

Про це повідомляють на веб-сайті поліції Волині.

Начальник ГУНП Юрій Крошко повідомив, що якщо буде введений надзвичайний стан, то в першу чергу посилюється охорона громадського порядку та об’єктів критичної інфраструктури.

«Це вже здійснюється, адже другий тиждень поліція несе службу в посиленому режимі. Також встановлять посилений контроль в’їздів та виїздів з міста й області: це означає, що, можливо, виставлять додаткові пости поліцейських, які інтенсивніше перевірятимуть транспортні засоби. Усі громадяни мають ставитися до цього з розумінням. Законослухняним громадянам нема чого хвилюватися», – наголосив Юрій Крошко.

Він наголосив, що безпідставно на вулицях людей ніхто не зупинятиме, але пильність поліцейських буде підвищена, можуть ставитись різні запитання – з метою уникнення певних ситуацій. Потрібно мати при собі документи, які посвідчують особу.

«Якщо є запитання, то громадяни можуть отримати консультацію в будь-якому територіальному підрозділі поліції», – сказав Юрій Крошко.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: