22:25, 11 Лютого 2019

Очільник партії Гриценка на Волині іде з політики через екс-регіонала

Голова Волинської обласної організації партії «Громадянська позиція Анатолія Гриценка» Сергій Чуріков заяви, що йде з політики. 

Про це він написав на своїй сторінці у “Фейсбук”

“Друзі, я йду з політики. Рішення далось мені не легко. Я не займався політикою до того, і не знаю, чи буду займатись після. П’ять років активної роботи в “Громадянській позиції”. 1,5 років президентських кампаній — парламентська та місцева, вибори в ОТГ. 3 з лишком роки очолював “Громадянську позицію — Волинська область”. На волонтерських засадах. Витратив купу часу, нервів, ресурсів. Робив це щиро і безкорисно. Причиною виходу є призначення Івана Смітюха довіреною особою Анатолій Гриценко в 21 окрузі у нас на Волині. І хоч я прямо не причетний до такого призначення (мені б у страшному сні таке б не приснилось) я не можу після цього залишатись Головою партійної організації в області. Змирившись з таким, я б не міг гуляти Інституцькою, не міг би дивитись в очі хлопцям і дівчатам, з якими ми ризикували взимку 2013-2014. Є й раціональна частина — таке призначення наносить значну репутаційну шкоду партії та кандидату, як в області так і в Україні, обмежує можливості об’єднатись з демократичними силами/кандидатами”, — йдеться в дописі. 

Сергій Чуріков подякував команді партії та заявив, що буде голосувати за Анатолія Гриценка:

“Вірю, що в Гриценка є шанси перемогти. Довіряю йому. Усі ми робимо помилки. А загалом він класний мужик. І 31 березня я віддам голос Гриценку”, — прокоментував Чуріков.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: