16:28, 14 Вересня 2022

Обстріли критичної інфраструктури: Шмигаль каже, що ОВА розробили плани евакуації

Обласні військові адміністрації розробили плани евакуації населення у разі неможливості відновлення об’єктів критичної інфраструктури, які забезпечують, зокрема постачання тепла та світла, упродовж кількох діб після імовірних російських обстрілів.

Про це Прем‘єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив під час прес-конференції в Києві, передає кореспондент «Укрінформу».

Він зауважив, що влада не виключає, що російські війська продовжуватимуть підступно і терористично руйнувати українську інфраструктуру, залишаючи міста без тепла і світла.

“Буде застосовуватися евакуація людей у разі неможливості відновити інфраструктуру протягом короткого періоду – доба, максимум дві доби. Далі, звичайно, треба буде вживати якихось заходів. Ми і до цього готуємося. Обласні адміністрації розробили відповідні плани. Вони в нас є і ми також будемо цим займатися”, – додав керівник українського уряду.

Як повідомлялося, 11 вересня російські війська випустили по областях України 11 крилатих ракет. Внаслідок обстрілу в низці українських областей розпочались перебої з електропостачанням, а також водопостачанням.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: