10:10, 03 Червня 2022

Обстріл Лисичанська: снарядом убило жінку, пошкодило пожежну частину

У центрі Сєвєродонецька точаться бої, росіяни продовжують обстріли в районах Борівського, Устинівки і Лисичанська, у Лисичанську снарядом убило жінку.

Про це у «Телеграм» повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

“Не маючи значних досягнень на фронті, ворог звітує черговими перемогами над цивільною інфраструктурою – б’є по домівках та підприємствах. «русскій мир» в їхньому розумінні – це степ навкруги. Лише в Сєвєродонецьку, де точаться бої в центрі міста, пошкоджені дев’ять будинків. У Лисичанську – два, а також інфраструктура та транспорт пожежної частини. Зокрема, чотири автомобілі, на яких б могли виїжджати на пожежі і рятувати життя. 16 будинків зруйновані в Гірському, шість – в Золотому, ще три – в Тошківці. Вчора зранку в Лисичанську артилерійським снарядом ворога вбило жінку”,– написав очільник ОВА.

Він додав, що прильоти з неба також були по Устинівці та Мирній долині. Вороги не дають спокою і в районі «дороги життя», якою зараз не користуються ні цивільні, ні військові через надто щільні обстріли.

Російські загарбники продовжують обстріли цивільної інфраструктури і українських військових у районах Сєвєродонецька, Борівського, Устинівки і Лисичанська, Золотого, Комишувахи, Миколаївки, Білогорівки та Врубівки.

У районі Метьолкіного та Білогорівки противник намагався вести штурмові дії, зазнав втрат, відійшов на попередні позиції.

За минулу добу відбили п’ять атак окупантів, знищили п’ять танків, три артилерійських системи, дві бойові броньовані машини. Підрозділи протиповітряної оборони було збили три БПлА типу «Орлан-10».

Російські війська намагаються встановити повний контроль над Луганською і Донецькою областями, однак на сьогодні цієї мети не досягли.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: