18:39, 06 Березня 2019

Обстежувати зір волинським військовим будуть на новому обладнанні

Протягом минулого року майже мільйон гривень спрямували на придбання обладнання для Волинського обласного госпіталю ветеранів війни. Чергову партію для закладу передали сьогодні, 6 березня 2019 року.

Про це повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Працівники одного з найпотужніших підприємств України уже п`ятий рік поспіль щомісяця віддають свій одноденний заробіток на благодійність. Зокрема, на підтримку військових частин та госпіталів. Сума допомоги НАК «Нафтогаз України» тим, хто захищає нашу державу, сягнула близько 34 мільйонів гривень.

Вручити обладнання та оглянути заклад завітав керівник Всеукраїнського галузевого об’єднання «Федерація роботодавців нафтогазової галузі», директор з адміністративної діяльності Групи Нафтогаз Віталій Щербенко.

«З волинським госпіталем ми співпрацюємо з 2017 року. Ми допомагаємо як військовим частинам, так і госпіталям по всій території України. Ми вважаємо, що той волонтерський рух, який був започаткований в 2014 році, дуже сильно змінив і саму країну, і відношення кожної людини до тих проблем, які принесла війна. Ми і далі будемо продовжувати співпрацювати з волинським госпіталем. Хотілося б побажати хлопцям міцного здоров`я та ще раз подякувати за те, що обороняють Україну», – зазначив Віталій Вікторович.

Під час огляду госпіталю стало відомо, що наявне в закладі обладнання експлуатується більше 35 років, є морально і фізично застарілим. Це значно ускладнює діагностику і лікування хвороб очей. Тож сучасне обладнання для обстеження в галузі офтальмології госпіталь потребував уже давно. За словами головної лікарки Волинського обласного госпіталю ветеранів війни Тетяни Масікової, співпраця з НАК «Нафтогаз України» завжди чітка та відповідальна.

«Ми просимо – нам кажуть, чим можуть допомогти і допомагають. І все це обладнання працює на благо наших учасників АТО та ветеранів. Молоді люди потребують обстеження, лікування. Цього разу йдеться про офтальмологічне обладнання. Багато патологій офтальмолог визначає через око. Через відсутність такого обладнання ми змушені були звертатися і в приватні центри, і в обласну лікарню. Обладнання – дороговартісне, на загальну суму близько 160 тисяч гривень», – каже очільниця закладу.

Варто зазначити, що окрім госпіталю на Волині працівники Нафтогазу за власні кошти купують обладнання та ліки для військово-медичного клінічного центру Північного регіону у Харкові, Ірпінського, Білоцерковського, Маріупольського, Житомирського, Дніпропетровського госпіталей.

Окрім того, під час робочого візиту на Волинь представник НАК «Нафтогаз України» Віталій Щербенко оглянув твердопаливну котельню у Луцьку на вулиці Боженка, побудовану за підтримки ЄБРР та модернізовані котельні на вулицях Кривий Вал та Лесі Українки.

Віталій Щербенко зустрівся з головою обласної державної адміністрації Олександром Савченком, з яким обговорили нагальні для області питання у галузі житлово-комунального господарства та тарифоутворення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: