12:17, 05 Березня 2020

Обсервація в Нових Санжарах завершилася

Обсервація в Нових Санжарах завершилася. Хворих на Covid-19 немає.

Про це екс-міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька повідомила на своїй сторінці у “Фейсбук”.

“14-денний термін обсервації закінчився. Ми вже спакували речі та готуємось повернутись до своїх родин, друзів та звичного життя. Найважливішим є те, що всі евакуйовані з Китаю, члени екіпажу та команда супроводу – не мають захворювання на коронавірус. Протягом двох тижнів вся Україна мала змогу детально стежити за обсервацією евакуйованих громадян України та інших країн. Ми детально висвітлювали усі її аспекти: стан здоров’я, результати аналізів, питання побуту”, — йдеться у дописі.

Зоряна Скалецька подякувала кожному, хто перебував ці дні в обсервації, за відповідальне ставлення та розуміння.

“Ви молодці! Також хочу висловити велику подяку всім, хто брав участь в організації евакуації та процесу обсервації. Ви справжні професіонали! Хочу окремо подякувати тим, хто підтримував нас увесь цей час: надісланим листом, подарованою книгою та просто добрим словом. Сподіваюсь, їхній приклад допоможе суспільству усвідомити необхідність відповідально ставитись до свого власного здоров’я та здоров’я інших; навчить дисципліні та готовності приймати певні обмеження задля здоров’я всіх; дозволить пам’ятати, що всі ми – люди, і мусимо підтримувати одне одного”, — зазначила вона.

Також вона подякувала всій команді Міністерства охорони здоров’я за щоденну наполегливу роботу:

“Ми весь час були на зв’язку, проводили скайп-конференції, підготували низку дуже важливих рішень. А головне – провели масштабну підготовку до появи коронавірусу в Україні. Як показує практика, медична система готова, алгоритми працюють”, — йдеться у дописі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: