19:33, 05 Травня 2022

Обрали голову Волинського осередку Національного олімпійського комітету України

Під час звітно-виборної Асамблеї відділення Національного олімпійського комітету України у Волинській області шляхом таємного голосування спортивна спільнота краю довірила цю посаду Григорію Недопаду.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

На засідання Асамблеї прибули голови обласних федерацій з олімпійських видів спорту, керівники фізкультурно-спортивних організацій і товариств, спортсмени-олімпійці, а також  представники Національного олімпійського комітету України.

Найперше присутні вшанували пам’ять багаторічного очільника

Волинського відділення НОК України, Заслуженого тренера України, депутата обласної ради Романа Карпюка, який передчасно пішов з життя у січні цього року.

Серед трьох претендентів – ректора ВНУ ім. Лесі Українки Анатолія Цьося, голови правління Федерації хокею Волині Юрія Савчука та очільника Волиньради Григорія Недопада – за підсумками таємного голосування регіональне відділення НОК очолив Григорій Недопад.  За його кандидатуру проголосували 50 із 64 присутніх делегатів.

Окрім того, першим заступником голови обрали депутата облради, голову постійної комісії з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму Віктора Галана-Влащука. Відповідальним секретарем призначили Олександра Хриплюка, який обіймав цю посаду і в попередньому скликанні.

Новообраний керівник подякував присутнім за високу довіру.

«Спорт був і залишається моїм пріоритетом, адже здорова нація – це здорова країна, тому рівнозначно важливим для нас є і дитячий, і масовий, і, звісно, професійний спорт. Роботи у нас дуже багато. За два попередні роки на підтримку волинських олімпійців з обласного бюджету та з інших джерел виділялися суттєві кошти. Як результат,  наша область у загальнодержавному олімпійському рейтингу піднялася з 22 на 11 місце. Цьогоріч наші можливості дещо загальмувала війна. Але ми плануємо сформувати єдину базу спонсорів, щоб була можливість фінансувати різні види спорту у порядку рейтинговості», – сказав Григорій Недопад.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: