17:54, 04 Травня 2022

Обличчя рашистів: підполковники рф, які причетні до звірств у Бучі. ФОТО

Фото: Національна поліція України

Фото: Національна поліція України

Продовжуємо ідентифікувати рашистів 64 окремої мотострілецької бригади 35 ОА ВВО (місто Хабаровськ), які коїли звірства у Бучі на Київщині. Списки воєнних злочинців рф опублікувало Головне управління розвідки Міноборони України.

Інтернет-видання «Волинь Online», використовуючи дані ГУР відшуковує інформацію про рашистів у відкритих джерелах. Цього разу ми публікуємо інформацію, яку вдалося відшукати про трьох підполковників 64 ОМСБр.

Нагадаємо, ми вже розповідали про полковників-рашистів із цієї бригади. 

Усі ці злочинці будуть відповідати за скоєння воєнних злочинів.

Мітяєв Руслан Овсепович

Саме цим фото було ілюстроване інтерв’ю про майора Руслана Мітяєва, отож ми можемо припустити, що на фото саме він

43 роки. У 2016 році в соціальній мережі «Однокласники» вказував, що проживає у Ростові-на-Дону, Єкатеринбурзі, Хабаровську. Підполковник з військової частини 51460 (64 окрема мотострілецька бригада 35 ОА ВВО, місто Хабаровськ).

У 1996 році його призвали на службу із Ростова-на-Дону. Як зазначав сам Мітяєв в інтерв’ю, він тоді відчув перевагу роботи зв’язківця, бо міг зателефонувати у будь-яку точку росії. Служив два роки у Північно-Кавказькому військовому окрузі, потім уклав контракт, став прапорщиком і поступив в Новочеркаське вище військове командне училище зв’язку імені В. Д. Соколовського. У 2010 році потрапив по ротації на Далекий Схід, будучи вже майором та командиром батальйону.

На той час у 2010 році, мав дружину Юлію та четверо дітей – сина та три дочки.

У 2012 році перевівся у Хабаровськ. Рятував місто від повені.

У 2013 році, схоже, що розлучився з дружиною, адже у пошуку можна відшукати інформацію, що Юлія Мітяєва судилася з Русланом Мітяєвим щодо усунення перешкод в користуванні житловим приміщенням, вказуючи, що вона є членом сім’ї наймача службового приміщення. Однак посилання не відкривається, то ж деталі невідомі.

Ті, хто служили у військовій частині № 28331, про Мітяєва відгукуються схвально. Можна зробити висновки, що він також служив у цій частині, адже це бригада управління зв’язку сухопутних військ рф, а сам Мітяєв є зв’язківцем.

Про Мітяєва також згадують на форумі батьки солдатів.

Єрмішко Андрій Миколайович

49 років. Випускник 1996 року Саратовського вищого командно-інженерного Червонопрапорного ордену Червоної Зірки училища імені Героя Радянського Союзу генерал-майора О. І. Лізюкова.

Зараз – підполковник з військової частини 51460 (64 окрема мотострілецька бригада 35 ОА ВВО, місто Хабаровськ).

Платоненков Максим Олексійович

42 роки. Проживав у Благовіщенську, центрі Амурської області. Має дружину Наталію та сина Артема, 2006 року народження. Підполковник з військової частини 51460 (64 окрема мотострілецька бригада 35 ОА ВВО, місто Хабаровськ).

Нагадаємо, 64 окрема мотострілецька бригада 35 ОА ВВО, яка влаштувала різанину в Бучі, отримала від путіна «за масовий героїзм, стійкість та мужність» почесне звання — «гвардійська».

Мар’яна МЕТЕЛЬСЬКА 

Використання цього матеріалу без дозволу редакції інтернет-видання «Волинь Online» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних мереж). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну пошту: volynonline.news@gmail.com

Інтернет-видання «Волинь Оnline» існує за кошти краудфандингу, або ж громадського співфінансування – пропонуємо підтримати нас фінансово на будь-яку суму від 1 гривні, якщо Вам цікаво і надалі читати нас

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: