11:37, 28 Квітня 2022

Обличчя полковників-рашистів, які причетні до звірств у Бучі. ФОТО

Фото Данила Берегуляка

Фото Данила Берегуляка

Головне управління розвідки Міноборони України оприлюднює списки воєнних злочинців рф. Зокрема ГУР опублікувало персональні дані рашистів 64 окремої мотострілецької бригади 35 ОА ВВО (місто Хабаровськ), які коїли звірства у Бучі на Київщині.

Усі ці злочинці будуть відповідати за скоєння воєнних злочинів. Публікуємо інформацію, яку вдалося знайти з відкритих джерел про чотирьох із них – полковників 64 ОМСБр.

Шершньов Олександр Леонідович

44 роки, проживає у Хабаровську. Полковник з військової частини 51460 (64 окрема мотострілецька бригада 35 ОА ВВО, місто Хабаровськ).

Відомо, що був засуджений за присвоєння 790 тисячі рублів, які зібрав з підлеглих 64 ОМСБр.

Клобуков В’ячеслав Сергійович

43 роки, полковник, проживає у москві. Полковник з військової частини 51460 (64 окрема мотострілецька бригада 35 ОА ВВО, місто Хабаровськ). Відомо, що у 2010 році служив у Таджикистані у 201 російській базі – тоді ще зі званням майор.

Вінс Олександр Вікторович

Відомо лише, що йому 53 роки, полковник з військової частини 51460 (64 окрема мотострілецька бригада 35 ОА ВВО, місто Хабаровськ). Ні фото, ні іншої інформації наразі не вдалося знайти. Можна знайти лише нарікання батьків солдатів на Вінса на одному із форумів.

Курбанов Андрій Боєвич

52 роки. Полковник, командир військової частини 51460 (64 окрема мотострілецька бригада 35 ОА ВВО міста Хабаровськ).

У 2012 році Андрія Курбанова підозрювали у зловживанні владними повноваженнями – підполковник Курбанов, будучи командиром військової частини 71385, після видання наказів про виплату премії за зразкове виконання військового обов’язку за даними слідства, віддавав усну вказівку про «добровільну» передачу йому частини коштів. Військовослужбовці погодилися з умовами командира і передали йому близько 200 тисяч рублів, якими Курбанов розпорядився на власний розсуд. У ході попереднього слідства потерпілими у кримінальній справі визнали 54 військовослужбовці. Слідство його визнало винним.

Нагадаємо, 64 окрема мотострілецька бригада 35 ОА ВВО, яка влаштувала різанину в Бучі, отримала від путіна «за масовий героїзм, стійкість та мужність» почесне звання — «гвардійська».

Інтернет-видання «Волинь Оnline» існує за кошти краудфандингу, або ж громадського співфінансування – пропонуємо підтримати нас фінансово на будь-яку суму від 1 гривні, якщо Вам цікаво і надалі читати нас

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: