19:55, 12 Лютого 2020

Ну Волині дев’ятьох оленів випустили з вольєра у вільний простір. ВІДЕО

На тварин тепер часто можна натрапити під час прогулянки у довколишніх лісах, що неподалік від Луцька.

Про це повідомили на сайті Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Дев’ять оленів, які мешкали у вольєрі, що на території Воротнівського лісництва ДП «Ківерцівське ЛГ», лісівники випустили у вільний простір. Ще шість особин лишилися жити у вольєрі.

«Тварини почуваються чудово.  Ми часто натрапляємо на них у лісі. Спостерігаємо. Олені приходять до годівничок. Вони досить гарно і швидко прижилися на волі. Тим більше, особливих проблем із пошуком їжі цієї зими немає. Тож є всі умови для їх комфортного проживання», — зазначає лісничий Воротнівського лісництва Юрій Курчик.

Директор державного підприємства ДП «МГ «Звірівське» Сергій Тишковець розповідає, що олені є своєрідною «фішкою» підприємства. Хто буває у місцевих лісах (Ківерцівський р-н), можуть спостерігати картину, як цілі оленячі стада подорожують лісами або перебігають через дорогу. Загалом у ДП «ЛМГ «Звірівське», за даними минулорічного зимового обліку, налічується до півтисячі оленів плямистих, ще до 30 – благородних. Крім того, там мешкають сотні косуль, також кабани, лисиці, зайці.

«Тварини, яких ми утримували у вольєрі на території Воротнівського лісництва, вирощувалися з метою, так би мовити, рекреаційною. Ці ліси віднедавна відіграють важливе туристичне значення в нашій області. Безперечно, зустріч із такими благородними тваринами додасть емоцій лісовій прогулянці», — зазначає Сергій Тишковець.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: