11:01, 20 листопада 2018

Новобудова VS «вторинка»: корисні поради від компанії «Атланта нерухомість»*

Отже, Ви вирішили придбати житло? Вітаємо! Готуйтеся до того, що разом із питанням про кількість грошей, потрібних для здійснення подібного задуму, перед Вами постане одвічна «житлова» дилема: що ж обрати – первинну чи вторинну нерухомість? Відразу зауважимо –  єдиної правильної відповіді на це питання немає. Фахівці компанії «Атланта нерухомість» зазначають: найбільш оптимальний вибір для кожного буде залежати, перш за все, від його мети та пріоритетів як покупця, довгострокових планів на майбутні операції з придбаною нерухомістю, а іноді – навіть від конкретного району та кварталу міста, в якому і планується проживання.

Для початку розберемось із поняттями. Так, «первинним» називають житло, на яке ще не оформлялося право власності, простіше кажучи – така квартира існує тільки на проектних і будівельних документах. «Вторинною» ж називається та нерухомість, яка вже має свого, юридично визначеного й зареєстрованого, власника. Купівля кожного із зазначених  типів житла має як свої переваги, так і передбачає певні ризики, про що більш детально зазначено на сторінці «Новобудови Луцька. БЛОГ».

Купівля нерухомості – відповідальний і, об’єктивно, нелегкий процес, який потребує зваженого аналізу усіх наявних пропозицій. Район, ціна, площа, планування,  інфраструктура й можливі різнопланові ризики – усі ці фактори важливі при купівлі як «вторинки», так і новобудови. Детальний розгляд й врахування усіх нюансів при виборі житла, а також корисні поради на сторінці «Новобудови Луцька. БЛОГ», зроблять Ваше рішення більш виваженим і остаточно правильним.

Адреса компанії «Атланта Нерухомість»: м. Луцьк, проспект Президента Грушевського, 30.

Телефони: 068-339-72-10, 095-546-10-85;

e-mail: vmarket@atlanta.lutsk.ua

Сайт: atlantadim.com.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: