09:13, 21 Червня 2023

Нове медичне обладнання Ковелю передали німецькі партнери з міста Барзінгхаузен

Пологовий будинок Ковельського МТМО отримав медичне обладнання від наших партнерів з німецького міста Барзінгхаузен.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Це, зокрема, лампа фототерапії. Її використовують при лікуванні жовтяниці, яка часто буває у недоношених діток. Дещо раніше закладу передали апарат штучної вентиляції легень. Загалом благодійне товариство “Допомога дітям України” придбало для наших медичних закладів обладнання на суму 75 тисяч євро. Керівник цієї організації Лілія Бішофф організувала збір коштів у Німеччині, які використали на закупівлю необхідного. Координувала цю роботу Світлана Оніщук, яка уже багато років поспіль займається поїздками наших дітей на відпочинок у Барзінгхаузен.

Медичний директор пологового будинку Василь Сеник каже, що ці прилади дозволяють оперативно та якісно надавати допомогу новонародженим. На щастя, усі малята, які з’явилися на світ у ці дні, почуваються добре. Втім, часто трапляються випадки, коли лікарям потрібно боротися за здоров’я та життя маленьких пацієнтів з перших хвилин їх народження.

«Сьогодні поспілкувався з лікарями, Генеральним директором МТМО Валентином Вітром, почув наскільки важливу справу зробили наші німецькі друзі. Щиро дякую усім, хто доєднався до збору коштів, хто займався закупівлею, доставкою, хто буде на цьому обладнанні працювати», – наголосив Ковельський міський голова Ігор Чайка.

Мер також привітав Василя Сеника з призначенням його керівником пологового будинку та побажав успішної роботи.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: