08:22, 08 Грудня 2018

Німецькі консерватори обрали наступницю Меркель

Новою головою найбільшої німецької партії Християнсько-демократичного союзу (ХДС) замість Ангели Меркель обрали Аннегрет Крамп-Карренбауер. Саме за її кандидатуру у п’ятницю проголосувала найбільша кількість делегатів з’їзду партії у Гамбурзі. 

Про це повідомив сайт “Європейська правда”.

Найзапеклішим опонентом Крамп-Карренбауер був Фрідріх Мерц, колишній голова фракції ХДС в Бундестазі, який вважався незручною кандидатурою для Меркель.

Кандидатуру Крамп-Карренбауер підтримали 52 % учасників з’їзду, Мерца – 48 %. Крамп-Карренбауер поведе партію на наступні вибори та ймовірно може стати наступним канцлером Німеччини.

Аннегрет Крамп-Карренбауер – колишня прем’єр-міністр федеральної землі Саар. Вона вважалася фавориткою та найбільш зручною для Меркель кандидатурою, у неї схожий прагматичний політичний стиль.

У лютому 2018 року Крамп-Карренбауер була обрана на посаду генерального секретаря ХДС. За вісім місяців перебування на посаді їй вдалося не втрапити до жодного значного політичного скандалу та налагодити роботу партії попри значне падіння рейтингів.

Очікується, що Крамп-Карренбауер продовжить політику Ангели Меркель.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: