17:25, 08 Червня 2022

Німецький благодійник привіз для Ковельського МТМО реанімобіль

Автопарк Ковельського МТМО поповнився реанімобілем. З ініціативи великого друга міста Міхаеля Хааке його придбали три організації – товариство, яке він очолює, «Допомога дітям Ковеля», Червоний Хрест міста Вальсроде, Червоний Хрест міста Зольтау.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

За словами Міхаеля, автомобіль, який він особисто привіз з Вальсроде, у відмінному стані, повністю укомплектований та готовий до роботи. У цьому уже переконався Генеральний директор МТМО Валентин Вітер разом зі своїми колегами.

«Велике спасибі за такий подарунок. Ця машина допоможе рятувати життя та повертати здоров’я людям», – зазначив керівник закладу.

Міхаель з перших днів війни перейнявся усім, що відбувається у нашій країні. Страшенно переживав за свій улюблений Ковель, який давно став для нього другою Батьківщиною. З ранку до ночі прагнув чимось допомогти, бути корисним.

Спочатку він домовився за пожежний автомобіль, який уже служить нашим рятувальникам. А згодом переконав своїх друзів придбати реанімобіль. Найближчим часом планує передати машину для ГО «Реабілітаційний центр».

Разом з Міхаелем Хааке повернулись і ковельчани, які три місяці провели у Німеччині. Радість зустрічі з рідними була неймовірною. Після довгої розлуки мама обійняла своїх трьох донечок.

Приїхала додому Анастасія Рихлюк зі своїм улюбленцем Мурчиком. Жінка вперше у свої 87 виїхала за кордон.

«Добре там було. Але вдома все одно ліпше», – ділиться бабуся, яка стала героїнею сюжетів на німецькому телебаченні та репортажів у газетах.

Тетяна Панова і Любов Семенюк, які супроводжували групу, займались перекладом, розповідають, що Міхаель, мешканці Вальсроде, мер міста Гельма Шпьорінг турбувались про кожного, організовували збір допомоги для України і продовжують цю справу й зараз.

Подальшу співпрацю обговорили під час зустрічі з міським головою Ігорем Чайкою. Зокрема, про можливість лікування та реабілітації українських воїнів у Німеччині. Крім того, місто-партнер готове надавати допомогу Ковелю у різних сферах життєдіяльності.

Міський голова Ігор Чайка вкотре подякував Міхаелю Хааке, його колегам за підтримку та висловив сподівання, що Ковелю і Вальсроде вдасться реалізувати ще чимало спільних проектів.

“Спасибі за Ваші великі серця, любов до України, нашого міста. Це додає нам ще більше віри у нашу Перемогу”, – зауважив мер.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: