15:30, 14 Грудня 2022

Німецьку благодійну спілку «Ukrainisсhe Kinder in Not» відзначили Подякою голови Волинської ОДА

Заступниця голови облдержадміністрації Мирослава Якимчук вручила представнику німецької благодійної спілки «Ukrainisсhe Kinder in Not» Подяку голови ОДА за надану благодійну та волонтерську допомогу для мешканців області.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Зокрема, спілка постійно допомагає дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського спілкування. Так нещодавно у співпраці із обласною військовою адміністрацією як гуманітарну допомогу надали побутову техніку (холодильники, мікрохвильовки, пралка, ноутбуки) кільком внутрішньо переміщеним сім’ям, які виховують дітей-сиріт.

Для прикладу, холодильник і мікрохвильову піч подарували багатодітній сім’ї з Харківської області, які проживають у пристосованому для проживання приміщенні. З побутової техніки мають лише електроплиту. Ноутбуки передадуть сім’ї, що переїхала з Лисичанська з 10-ма дітками шкільного віку, яким він необхідний для навчання.

Під час зустрічі із заступницею очільника області представниця благодійної спілки зазначила, що продовжуватимуть допомагати чим зможуть. Відтак, поцікавилася які потреби на сьогодні є в області, аби допомогти дітям адаптуватися.

Тож начальниця служби у справах дітей облдержадміністрації Алла Онищук розповіла, що потреби є завжди, адже за весь час військового стану Волинь прихистила понад внутрішньо переміщених 77 сімей, які виховують 350 дітей-сиріт. Це сім’ї-опікуни, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу, які приїжджали з окупованих територій або територій бойових дій. Частина вже повернулась назад

На сьогодні в області проживає 37 таких сімей, у яких виховується 74 дитини. І як відзначила Алла Онищук, багато з них їхали на тимчасове проживання, але так склалося, що змушені перебувати тут вже багато місяців. Тож нещодавно допомагали діткам з теплим одягом. Але постійною є потреба у продуктах харчування.

Окрім того, на Волині майже півтори тисячі дітей-сиріт, що стоять на обліку у службах у справах дітей. Близько 120 дітей виховується у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: