16:27, 25 листопада 2021

Німецькі лікарі заявили, що терапія антитілами на 80 % зменшує тяжкий перебіг ковіду

Терапія антитілами може на 80 % зменшити важкий перебіг коронавірусного захворювання.

Як передає «Укрінформ», про це повідомляє ORF з посиланням на результати застосування відповідної терапії у клініці Мюнхена.

“В університетській клініці Мюнхена використовується терапія антитілами, яка зменшує кількість тяжких перебігів COVID-19 на 80 %. Ця “пасивна вакцинація” була схвалена Європейським агентством з лікарських засобів (ЕМА) два тижні тому і зараз широко застосовується”, – йдеться у повідомленні.

Як заявили в мюнхенській клініці, терапія антитілами захищає, передусім, хронічно хворих людей, організм яких не реагує адекватно на активну вакцинацію. Вона передбачає застосування вироблених у лабораторії високоспеціалізованих антитіл, які використовуються як “пасивна вакцинація” і можуть інактивувати вірус SARS-CoV-2.

Зазначається, що антитіла запобігають проникненню вірусу в клітини людини і таким чином зупиняють розмноження вірусу. Водночас, важливо, щоб антитіла були введені протягом перших семи днів після появи симптомів, інакше вони не зможуть повністю розкрити свій потенціал.

У світі, станом на ранок 25 листопада, зафіксували понад 259,7 млн випадків зараження коронавірусом. Захворювання вже забрало життя майже 5,2 млн осіб.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: