21:01, 30 Січня 2022

Німеччина запровадила жорсткіші правила в’їзду громадян із України

Німеччина внесла Україну до списку країн з високим ризиком зараження коронавірусом. Запровадили жорсткіші правила в’їзду для українців, починаючи з 30 січня.

Як передає «Укрінформ», про це повідомляє «Deutsche Welle».

«Україна з неділі, 30 січня, оголошена в Німеччині зоною високого ризику через рівень зараження коронавірусом. Про це йдеться у повідомленні, опублікованому в п’ятницю, 28 січня, на сайті Інституту імені Роберта Коха (RKI)2»,– зазначає ЗМІ.

Отже, люди, які в’їжджають на територію Німеччини з України, за винятком, якщо вони повністю щеплені або одужали від COVID-19, мають відбути 10-денний карантин, вийти з якого можна буде лише через п’ять днів після приїзду за результатами негативного тесту. Перед в’їздом до країни необхідно зареєструватись на відповідному сайті і внести туди свої дані про вакцинацію. Діти до 12 років повинні перебувати в карантині протягом п’яти днів і можуть завершити його без тесту на коронавірус.

Ці вимоги стосуються осіб з будь-яким громадянством, які протягом останніх 10 днів відвідували країни зі списку високого ризику, до яких віднесено Україну.

Окрім України, з 30 січня до списку також увійшли Афганістан, Куба, Пакистан, Гватемала, Бангладеш, Киргизстан, Оман, Палау, Сінгапур та французька заморська територія Нова Каледонія.

Такі обмеження діятимуть до 3 березня і їх переглянуть.

ЗМІ нагадує, що Україна перебувала в переліку країн зони високого ризику для Німеччини з 10 жовтня 2021 року до 9 січня 2022 року, коли її виключили звідти у зв’язку з поліпшенням епідеміологічної ситуації.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: