21:44, 19 Липня 2019

Незважаючи на заборону, у луцькому парку ловлять рибу

Попри заборону рибалити в каналах центрального парку культури та відпочинку імені Лесі Українки, про що свідчать відповідні інформаційні таблички, лучани продовжують ловити там рибу.

Про це інформує департамент муніципальної варти на своїй сторінці у “Facebook”.

Практично щоранку інспектори департаменту муніципальної варти Луцька, які чергують в парку, помічають рибалок. Муніципали проводять з ними профілактичні бесіди та нагадують, що в каналах ловити рибу заборонено відповідно до правил любительського і спортивного рибальства, затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України.

У департамент муніципальної варти додають, що ловити рибу не можна у підвідних і магістральних каналах, відводах рибогосподарських та меліоративних систем, в шлюзових каналах, на водоймах, що не визначені органами рибоохорони як такі, на яких дозволено любительське рибальство.

“Нагадаємо, що з метою відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану меліоративної системи в центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки шляхом біологічної меліорації неодноразово за кошти міського фонду охорони навколишнього природного середовища проводилося зариблення каналів парку”, — йдеться в дописі муніципалів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: