14:02, 14 Серпня 2018

Незабаром у Луцьку відкриють інклюзивно-ресурсний центр

Наближається початок навчального року, тож підрядники намагаються максимально оперативно завершити усі роботи, аби дошкільнятам та учням було комфортно здобувати нові знання.

Сьогодні, 14 серпня, секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, радник міського голови Ігор Поліщук та начальник управління освіти Зіновія Лещенко відвідали ДНЗ № 7, 28, 31 та Будинок вчителя, — про це йдеться на сайті Луцькради.

ДНЗ № 28 є закладом компенсуючого типу, де займаються особливі дітки. Він працює цілодобово. Тут перебувають як діти з Луцька, так і з усієї Волині. Нині тут діють шість вікових груп, де навчаються 47 дошкільнят. Практично половина – це діти не з Луцька. Заклад повністю фінансується з міського бюджету.

Цьогоріч тут встановили протипожежну сигналізацію та відремонтували медичний блок.

Радник міського голови Ігор Поліщук зауважив, що це особливий заклад, адже тут навчаються дітки з різними фізичними вадами. Заклад у 2019 році відзначатиме свій 50-літній ювілей і зрозуміло, що приміщення потребує певних ремонтних робіт. За його словами, у планах тут ще відремонтувати каналізаційну мережу та пральню.

Потому керівники міста оглянули стан ремонтних робіт у Будинку вчителя. Минулоріч тут замінили дах та влаштували відмостку. Нині ж тривають роботи з термомодернізації приміщення. Незабаром Будинок вчителя матиме сучасний фасад. Під час робіт буде реконструйовано декоративну ліпнину, що і сповільнює роботи.

Також тривають ремонтні роботи і всередині приміщення. Тут на першому поверсі розміститься КЗ “Інклюзивно-ресурсний центр Луцької міської ради”. Його відкриття запланували найближчим часом.

У дошкільному навчальному закладі № 7 капітально відремонтували харчоблок. Садочок уже працює у нормальному режимі і для маленьких лучан готують смачні обіди на новій, сучасній кухні.

Тривають ремонтні роботи й у ДНЗ № 31. Приміщення закладу буде термомодернізовано. Уже весь фасад утеплено мінеральною ватою. Будівельникам залишилося на невеликій частині нанести короїд та пофарбувати його.

Секретар міської ради Григорій Пустовіт зауважив, що роботи у ДНЗ № 31 проводяться у рамках співпраці з НЕФКО. Після завершення усіх робіт, комфортнішими стануть умови перебування як дітей, так і педагогів. Також це дасть можливість економити кошти на оплаті за енергоносії. За його словами, їх можна буде спрямувати на інші потреби територіальної громади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: