17:06, 13 листопада 2021

Невакциновані працівники відсторонені: у Луцьку перевірили спортшколи на дотримання карантинних вимог

У рамках комплексних перевірок щодо дотримання на території обласного центру обмежувальних протиепідемічних заходів, встановлених для «червоної» зони, представники робочих груп побували ще у п’яти спортивних школах.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Зокрема, вони відвідали КЗ «Волинська обласна дитячо-юнацька спортивна школа з видів боротьби» Волинської обласної ради, обласну спеціалізовану дитячо-юнацьку спортивну школу олімпійського резерву «Олімп», обласну дитячо-юнацьку спортивну школу, Волинську обласну дитячо-юнацьку спортивну школу для осіб з інвалідністю, КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа № 2» Луцької міської ради.

Варто зазначити, що переважна більшість тренерів та технічних працівників працюють із «зеленими» COVID-сертифікатами. Окремі з них, які отримали на цей момент лише одну дозу вакцини, відсторонені від роботи або ж проводять онлайн-тренування.

Для прикладу, як зазначив директор КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа № 2» Луцької міської ради Валерій Панчук, з 29 тренерів лише три мають «жовтий» COVID-сертифікат, усі решта – «зелений». Наразі ці троє тренерів проводять онлайн-тренування, однак, за кілька днів вони вже отримають другу дозу вакцини та продовжать повноцінні заняття у спортшколі.

В обласній спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву «Олімп» відвідувачів мало у зв’язку з проведенням ремонтних робіт. Однак, персонал має відповідні документи, які дозволяють працювати у «червоній» зоні.

Також під час моніторингу дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів представники робочих груп зауважили, що у спортивних школах дотримуються й інших протиепідемічних вимог, встановлених для усіх рівнів епіднебезпеки. У закладах наявні антисептики, систематично проводиться санітарна обробка поверхонь з дезінфікуючими засобами, температурний скринінг персоналу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: