12:07, 24 Березня 2023

Нелегальна продукція на два мільйони гривень – на Волині викрили масштабне підпільне виробництво побутової хімії

За процесуального керівництва прокурорів Волинської обласної прокуратури на Волині викрили підпільне виробництво підробних товарів побутової хімії.

Про це повідомляє прес-служба Волинської обласної прокуратури.

За даними слідства, громадяни налагодили у кількох цехах виготовлення продукції, на яку наклеювали етикетки із назвами торгових марок «Ariel», «Fairy», «Tide» та інших, права на які належать компанії «The Procter and Gamble Company».

Реалізовували продукцію за допомогою мережі інтернет.

У ході досудового розслідування кримінального провадження про незаконне використання знака для товарів і послуг та фірмового найменування, що завдало шкоди в особливо великому розмірі (ч. 3 ст. 229 КК України) провели низку обшуків.

У організаторів підпільного бізнесу вилучили обладнання для виробництва та пакування товарів, десятки тонн сировини та готової нелегальної продукції на суму близько двох мільйонів гривень, готівкові кошти, комп’ютерну техніку, наклейки з назвами торгових марок,документацію, чорнові записи, телефони, банківські картки та три транспортних засоби.

Вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно.

Вживають заходи задля встановлення усіх осіб, причетних до незаконної діяльності, та притягнення їх до кримінальної відповідальності.

Досудове розслідування: ТУ БЕБ у Волинській області.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: