15:59, 15 Липня 2021

Небезпечний відпочинок: на Волині перевірили несанкціоноване місце відпочинку на воді

14 липня співробітники Головного управління ДСНС України у Волинській області провели рейдову перевірку несанкціонованого місця відпочинку на воді на річці Чорногузці біля села Промінь Луцького району.

Про це повідомляють на веб-сайті ГУ ДСНС України у Волинській області.

Напередодні небайдужі мешканці громади звернулися до рятувальників з проханням вивчити ситуацію, що склалася: дамбу над річкою облюбувала місцева молодь для стрибків у воду, наражаючи своє життя на небезпеку.

З’ясувалося, що у вказаному місці  дійсно перебувала значна кількість людей, серед яких більшість – діти. Вони купалися й пірнали з дамби у воду. Рятувальники провели інструктажі з громадянами щодо ризиків та небезпеки такого відпочинку та закликали обирати для дозвілля спеціально визначені місця.

Крім того, за результатами огляду вказаного місця відпочинку на воді співробітники ДСНС поінформували посадовців місцевої влади й закликали встановити на вказаній території щити з написами «Купатися заборонено» й провести інші попереджувальні заходи. Крім того, рекомендували проаналізувати облік усіх водойм, у тому числі непристосованих для відпочинку.

Апелюючи до свідомості громадян, співробітники ДСНС окреслили ситуацію щодо загибелі на воді, що склалася в області з початком купального сезону: за цей період вода забрала життя 21 людини, з яких 3 – діти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: